KOSMETYKI TIANDE

Kosmeceutyki TianDe to seria naturalnych preparatów z pogranicza kosmetyków i leków. Umożliwiają one kuracje upiększające i odmładzające. Do produkcji tych kosmetyków wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia farmakologii i biotechnologii oraz tradycyjne dawne receptury: ałtajską, orientalną, chińską i tybetańską.

Kosmeceutyki mają w pierwszej kolejności charakter ochronny oraz prewencyjny, a dopiero potem terapeutyczny. Są często stosowane przy działaniach wspomagających przypadki różnych problemów skórnych oraz profilaktycznych do pielęgnacji skóry zdrowej, skóry niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży. Ich działanie potwierdzają badania kliniczne. Kosmetyki TianDe mają dużo większą skuteczność niż tradycyjne kremy czy dezodoranty. Można po nie sięgąć, gdy nasza skóra jest wrażliwa i skłonna do uczuleń czy nawet podrażnień. Co ważne, nie mają w swoim składzie sztucznych barwników i związków zapachowych. Przy kosmetykach TianDe warto zwrócić uwagę na takie rzeczy jak zastosowanie placenty, protein jedwabiu, bio złota, srebra koloidalnego ,krzemu, grzybka genoderny czy owoce goji. Są to składniki, które są czynne i naturalne oraz wspomagające tzw. procesy sprawczo - naprawcze.

Warto zapamiętać, że kosmeceutyki są preparatami bezpiecznymi, testowanymi dermatologicznie i laboratoryjnie, zawierają znikomą ilość konserwantów tzw. fitoparabenów, mają właściwości ochronne, kojące i przeciwzapalne, są produkowane na bazie wody termalnej o dużej zawartości żelaza, miedzi, cynku, selenu, krzemu, manganu, dodatkowo pielęgnują, nawilżają, stymulują regenerację skóry, głęboko ją odżywiają. Zwiększają też odporność skóry, odnawiają funkcję ochronną naskórka i mają działanie uszczelniające naczynia włosowate. Preparaty te opóźniają procesy degradacji i starzenia się skóry, która się wygładza, znikają zmarszczki, niewielkie blizny, cera odzyskuje zdrowy kolor, znika hiperpigmentacja.