O firmie TianDe

 

 
TianDe w tłumaczeniu z jęz. chińskiego oznacza niebiańska doskonałość - dążenie do doskonałości, harmonii, elegancji i piękna we wszystkich sferach działalności.

Oferta TianDe dotyczy kosmetyków szeroko pojętych - od pasty do zębów po preparaty liftingujące i botoksopodobne.

Wyprodukowane są m.in. na bazie naturalnych składników opartych o tradycyjne ałtajskie, tybetańskie i chińskie receptury: wyciąg z łożyska owcy, żeń-szeń, imbir, kremy na bazie tłuszczu, skóry i jadu żmii, oleju z rekina, kolagenu z ikry jesiotra, śliny z jaskółczych gniazd, soli z bambusa, licznych ałtajskich i tybetańskich ziół.

Aktualnie pod marką tianDe znajdziemy około 700 różnych produktów w takich obszarach jak: produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki dekoracyjne, nanokosmetyki, perfumy, suplementy diety, produkty medycyny prewencyjnej, naturalnej medycyny chińskiej, środki higieny osobistej, biżuteria i wiele innych.

Sentencja starożytna: Piękne jest tylko to co jest zdrowe.

Jest wiele przyczyn, które mają wpływ na przyśpieszenie fizjologicznego starzenia się organizmu takie jak: 
Stres, nieprawidłowe odżywianie, gęstość zaludnienia, rozprzestrzenianie wirusowych, bakteryjnych chorób, zaniżona ochrona immunologiczna - to wszystko prowadzi do pogorszenia naszego stanu zdrowia i negatywnie wpływa na piękno i ludzki wygląd.
Dlatego strategia progresywnej światowej kosmetologii to nie tylko sposób upiększania, ale także instrument, który pozwala wpłynąć na ludzki organizm nawet na poziomie molekularnym, regulując różne fizjologiczne procesy skórne.

W dobie teraźniejszości są dostępne wszelkie możliwe kosmetyki dla pięknych kobiet sukcesu!!!

Pytanie na co zwracać uwagę? Który krem kupić?: droższy czy tańszy, w czerwonym opakowaniu czy w innym? I co najważniejsze pomoże czy nie?

Na co zwracamy uwagę, kiedy kupujemy kosmetyki? Rzecz jasna, że na opakowanie produktu i reklamę. Pisma, katalogi i reklamy telewizyjne proponujące kolejne kosmetyki…

Pamiętajmy rynek zmienia się cały czas.
To czego oczekiwano jeszcze wczoraj, dziś już odchodzi na drugi plan, dlatego producenci muszą walczyć o uwagę klientów wymyślają coraz to nowe koncepcje tworząc kolejne legendy…


Aby łatwiej rozeznać się w propozycjach firm i producentów proponujemy podzielić kosmetykę na kategorie: masowe, średnie i luksusowe.

1). Masowe - Kosmetyka tej kategorii charakteryzuje się jaskrawym i rzucającym się w oczy opakowaniem. Niska cena powoduje, że są dostępne dla każdego.
Można je znaleźć właściwie w każdym sklepie, bardzo proste receptury, których działanie skierowane jest na ochronę przed negatywnymi faktorami.


2). W kategorii kosmetyków dla Średniemożna znaleźć bardzo ciekawe marketingowe koncepcje.
W ich przypadku nacisk kładzie się na jakość.
Brak wszechobecnej reklamy pozwala na produkcję bardziej efektywnego produktu i w rozsądnej cenie (działanie kosmetyków jest skierowane na walkę z przyczyną problemów).
Zwrócenie uwagi klienta na produkt buduje się na porównaniu go do kosmetyków luksusowych a całość jest niesamowicie wygodna i przemyślana.


3). Luksusowe - Prestiż marki - czyli droga i wszechobecna reklama, w której biorą udział gwiazdy, modelki światowej sławy.
Takie firmy wyróżniają się dostępnością znanej odzieży firmowej, a kosmetyki są traktowane tu jako luksusowy dodatek.
Koncepcja jest budowana na tym, że klient który nosi znanej marki np. jeansy to na pewno zwróci uwagą na zapach tej marki.